Kursai muitinės tarpininko kvalifikacijai įgyti

Kursai muitinės tarpininko kvalifikacijai įgyti

Muitinės praktikų asociacija kartu su Socialinių mokslų kolegija ir Vytauto Didžiojo universitetu, reaguodamos į skaitmenizacijos ir technologijų įtaką tiek verslo, tiek ugdymo procesams, suvienijo institucines jėgas ir ekspertines žinias bei sukūrė galimybę asmenims, pageidaujantiems teikti atstovavimo muitinėje paslaugas, įgyti muitinės tarpininko kvalifikaciją nuotoliniu būdu.Grįžti į sąrašą
Kursai muitinės tarpininko kvalifikacijai įgyti
Muitinės praktikų asociacija kartu su Socialinių mokslų kolegija ir Vytauto Didžiojo universitetu, reaguodamos į skaitmenizacijos ir technologijų įtaką tiek verslo, tiek ugdymo procesams, suvienijo institucines jėgas ir ekspertines žinias bei sukūrė galimybę asmenims, pageidaujantiems teikti atstovavimo muitinėje paslaugas, įgyti muitinės tarpininko kvalifikaciją nuotoliniu būdu.
Kiekvienas norintis specializuotis muitinės tarpininko gali jungtis prie CustomsClear https://www.customsclearance.net/lt  platformos bei patogiu metu išklausyti video formatu parengtas muitinės tarpininko kvalifikacijai įgyti reikalingas temas. Kursų PROGRAMA yra suderinta su Muitinės departamentu.
Įsigijus kursą, kiekvienam bus suteikta 3-jų mėnesių trukmės prieiga prie mokomosios medžiagos (video paskaitos ir padalomoji medžiaga), „Avilda“ deklaracijų pildymo programos. Bus teikiamos konsultacijos internetu. Mokymosi trukmė priklauso nuo kiekvieno asmens individualaus mokymosi tempo. Temas galima išklausyti kiekvienam patogiu metu patogioje vietoje.
Sėkmingai atlikus kursų kiekvienos temos testus, bus išduotas kurso išklausymo sertifikatas, su kuriuo bus galima vykti į Muitinės mokymo centrą laikyti kvalifikacinio egzamino, kad įgyti muitinės tarpininko pažymėjimą.
Daugiau informacijos tiek apie pačią muitinės veiklą, tiek apie kursus rasite čia Muitinės Tarpininko Kursai https://www.customsclearance.net/lt/learning-paths/atstovo-muitineje-kursai.
Kurso kaina yra 980 Eur. LINEKA klientams taikoma 20% nuolaida.
Kilus klausimams, galima susisiekti: lcpa@lcpa.lt, tel. +370 664 26393.
Registruotis