Naujienos

Sėkmingai įgyvendintas projektas „Krovinių ekspedijavimo, muitinės priežiūros ir kitų logistikos verslo sektorinių kompetencijų ugdymas“.

2022 05 25


2017 metų gegužės 19 d.  Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA pradėjo vykdyti iš Europos socialinio fondo finansuojamą projektą "Krovinių ekspedijavimo, muitinės priežiūros ir kitų logistikos verslo sektorinių kompetencijų ugdymas".

Projekto tikslas - krovinių ekspedijavimo, muitinės priežiūros ir kitų logistikos verslo sektorinių kompetencijų ugdymas, siekiant užtikrinti darbuotojų išlikimą darbo rinkoje bei prisitaikymą šiuolaikiškoje, konkurencingoje ir nuolat kintančioje tiekimo grandinėje.

Projekto įgyvendinimas buvo numatytas 2020 metų gruodžio mėnesį, tačiau jis buvo pratęstas dar dejiems metams ir sekmngai įgyvendintas 2022 metų gegužės 25 ąja. 

Projekto įgyvendintojas Asociacija Lineka nuoširdžiai dėkoja visiems prie projekto dirbusiems ir jame dalyvavusioms įmonėms.

Nuoširdžią padėką už bendradarbiavimą siekiant projekto rezultatų reiškiame Europos Socialinio fondo agentūros, PVS I projektų vadovei Editai Skonsmonienei ir UAB, RVS konsultacijos projektų vadovei Reginai Beliakienei!


Parašykite mums