Naujienos

LINEKA tapo asocijuotu LJKKA nariu

2023 12 21


LINEKA (Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija) ir LJKKA (Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija) yra dvi atskiros asociacijos, kurios siekia bendrų tikslų, susijusių su krovinių gabenimu ir logistika Lietuvoje. Abi asociacijos siekia didinti savo narių konkurencingumą, gerinti jų veiklos sąlygas ir bendradarbiauti su kitomis asociacijomis, siekiant pagerinti Lietuvos logistikos sektoriaus veiklą.
 
2023 12 20 dieną Klaipėdoje vykusių šventinių pietų metu LJKKA prezidentas Vaidotas Šileika įteikė asociacijos LINEKA vice prezidentui Dainiui Petravičiui Asocijuotos narystės pažymėjimą. LJKKA organizuoto renginio metu į asociaciją asocijuotų narių teise buvo priimtos dar dvi organizacijos  - Lietuvos laivybos agentų ir ekspeditorių asociacija (LLAEA) ir Lietuvos laivų statytojų ir remontininkų asociacija (LLRSA).
 
1999 m. įkurta LJKKA šiuo metu vienija dvylika Klaipėdos uoste veikiančių įmonių bei penkis asocijuotus narius.

Šis metų pabaigą vainikavęs susitikimas buvo ir puiki proga visiems padėkoti už bendrystę, pasidžiaugti kartu nuveiktais darbais ir įveiktais sunkumais. Dėkojame LJKKA už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą.Parašykite mums