Naujienos

Lineka pradeda bendradarbiavimą su Cargo Stream

2022 08 25


Š. m. rugpjūčio 25 d. buvo pasirašyta bendradarbiavimo suartis tarp Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "Lineka" ir  Kelių sistemos, UAB (Cargo Stream). 

Apie Cargo Stream,  

Cargo Stream sistema yra pagrįsta SaaS (angl.) verslo modeliu – programinė įranga kaip paslauga. Platforma leidžia efektyviai valdyti krovinių pervežimus, sprendžia visų logistikos grandinėje esančių dalyvių komunikacijos ir užsakymų valdymo klausimus, leidžia atsisakyti popierinių dokumentų naudojimo, taip pat pasenusių ir neefektyvių, tačiau logistikos srityje vis dar populiarių komunikavimo būdų (pvz., elektroninis pašto, įvairių bendravimo programėlių).

Gabenimo keliais (sunkvežimiais) užsakymų skelbimas biržose nebepasiteisina. Naujoji skaitmeninio ekspedijavimo tendencija ir panašūs prekybos tipai yra bloga praktika, kelianti įvairių iššūkių. Pavyzdžiui, vežėjai keičia siuntėjus ir gavėjus, o tai didina riziką, skatina nežinomybę, didina papildomą komunikaciją, sukelia kainų šuolius ir t. t. Todėl šie skaitmeniniai ekspedijavimai ir aukcionai bando išstumti dabartinius ekspeditorius, vaidinančius svarbų vaidmenį logistikos grandinėje. Gera žinia yra ta, kad būtent Cargo stream užtikrina sklandų logistikos valdymą tarp įvairių grandinės dalyvių bei nepertraukiamą partnerystę.

Už kiekvienos sėkmingos programinės įrangos įmonės stovi vizionieriai. Norint užsitikrinti sėkmę B2B srityje, įmonė turi būti sudaryta iš įvairių sričių ekspertų. Mūsų patirtis sujungia verslo valdymą –> startuolius –> korporacijas –> tarptautinę veiklą –> IPO. Mes turime įvairių sričių specialistų: IT, logistikos, verslo valdymo ir plėtros, rinkodaros, dizaino, pagalbos ir kt. sričių. Turėdami įvairiapusišką patirtį gebame sukurti pridėtinę vertę įvairių dydžių ir sričių klientams. Teikiame pagalbą ir rekomendacijas, kaip optimizuoti verslo procesus, susijusius su logistika.


Parašykite mums