Naujienos

LINEKA AKTYVINA DVIŠALIUS VERSLO RYŠIUS SU KAZACHSTANU.

2022 06 17


Lietuvos nacionalinė eskpeditorių ir logistū asociacija (LINEKA) ir verslo delegacija birželio 12-16 d. lankėsi Kazachstane kartu su Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio vadovaujama delegacija. Almatoje buvo surengtas Lietuvos ir Kazachstano verslo forumas.  Ypatingas dėmesys šio vizito metu buvo skirtas glaudesnio šalių bendradarbiavimo prekybos ir susisiekimo srityse galimybėms.
Almatoje atidarydamas Lietuvos ir Kazachstano verslo forumą, ministras M.Skuodis pakvietė Kazachstano verslininkus aktyviau išnaudoti bendradarbiavimo galimybes, taip pat išnaudoti galimybes vežti krovinius per Klaipėdos jūrų uostą.
„Tiek Lietuva, tiek Kazachstanas geografiškai yra transporto kryžkelėse, kurias būtina įveiklinti ir išnaudoti. Krovinių vežimai kelių, geležinkelių ir jūrų transportu, žaliavų gabenimas iš Kazachstano į Lietuvą, transporto ir logistikos sričių skaitmenizacija, tiesioginiai skrydžiai tarp šalių – tai aktualūs Lietuvos ir Kazachstano dvišalės darbotvarkės klausimai“, – sakė susisiekimo ministras M. Skuodis.
Dvišaliame verslo forume Lietuvos ir Kazachstano pramonininkų konfederacijų bei vežėjų asociacijų vadovai pasirašė bendradarbiavimo memorandumus, kuriais numatoma megzti ir stiprinti abipusiai naudingas partnerystes, skatinti bendrų įmonių kūrimąsi, sukurti efektyvų mechanizmą tarpvalstybiniams susitarimams įgyvendinti.

Parašykite mums