Naujienos

FIATA diplomas - unikali galimybė profesinės karjeros augimui. Mokymų pradžia rugsėjo 13 d.

2023 08 29


Gerbiami logistikos ir prekybos profesionalai,

Pranešame jums apie ypatingą galimybę išplėsti savo žinias, tobulinti gebėjimus bei įgyti tarptautinio prestižo įrodymą – FIATA Ekspeditoriaus Diplomą. FIATA (Tarptautinė ekspeditorių asociacijų federacija) yra pasaulinė lyderė tarptautinės logistikos srityje. FIATA diplomai yra pagrįsti tarptautiniais ekspeditorių standartais ir reikalavimais ir todėl yra visuotinai pripažįstami kaip aukščiausios kokybės sertifikatai.

FIATA diplomas yra tarptautinis pripažinimas, kad turite ekspeditorių žinių ir įgūdžių. Tai gali būti naudinga siekiant sėkmingos karjeros ekspeditoriaus srityje. Turėdamas FIATA diplomą, turėsite tarptautinį pripažinimą, kad esate kvalifikuotas ekspeditorius. Tai padidins jūsų pasitikėjimą savimi ir suteiks jums daugiau galimybių, kuriant santykius su klientais ir partneriais, bei suteiks konkurencinį pranašumą vykdant verslą tarptautinėje rinkoje.

Po sėkmingai įvykdytos mokymo programos ir išlaikyto egzamino, kiekvienam dalyviui bus įteiktas oficialus FIATA Ekspeditoriaus Diplomas. Šis diplomas ne tik liudys jūsų įgūdžius ir žinias, bet ir suteiks galimybę gauti pripažinimą tarptautinėje logistikos bendruomenėje bei padidins jūsų karjeros galimybes.

Tai puiki proga pasinaudoti unikalia galimybe tobulinti savo įgūdžius, įgyti tarptautinio pripažinimo ir prisidėti prie savo profesinės karjeros augimo. Tikimės jus pasveikinti mūsų mokymuose!

Mokymo kursų pradžia rugsėjo 13 dieną.

Registracija ir išsamesnė informacija:
Tel.: +370 603 43 263
mokymai@lineka.lt

Parašykite mums