Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Su AB "Lietuvos geležinkeliai" aptartos transporto ir logistikos perspektyvos 2017-iems metams

Ketvirtadienis, 2017 Kovas 02 14:06

2017 m. vasario 24 d., AB "Lietuvos geležinkeliai" buveinėje, įvyko bendrovės administracijos atstovų ir Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA narių susitikimas. Susitikimo metu aptarti rezultatai, transporto ir logistikos aktualijos. Susitarta dėl aktyvesnio bendradarbiavimo siekiant stiprinti geležinkelių transporto paslaugų konkurencingumą, ieškoti naujų galimybių bei keistis informacija apie krovinių judėjimo kryptis ir tendencijas.

Susitikimę dalyvavę Asociacijos LINEKA nariai - UAB "Armo", UAB "Autoverslas", UAB "Limarko", UAB "Arijus", UAB "Vingės terminalas", UAB "BTR" bei Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos atstovai, diskutavo dėl geležinkelių transporto konkurencingumo didinimo, tarifų politikos, procesų tobulinimo, kombinuotų vežimų, intermodalinių terminalų, vežimų plėtros į Lenkiją ir kitas Vakarų valstybes, taip pat verslo ir mokslo bendradarbiavimo.

„Lietuvos geležinkeliai“ kartu su „Lineka“ sutarė ir toliau dėti visas pastangas didinti gabenamų krovinių apimtis, glaudžiai bendradarbiauti, keistis informacija apie krovinių judėjimo kryptis ir tendencijas, informuoti asociacijos narius apie vykdomus projektus ir jų plėtrą.

2016 metais „Lineka“ Lietuvos geležinkeliais pervežė 3 mln. tonų krovinių, t. y. 6 proc. visų „Lietuvos geležinkelių“ apimčių.