Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Asociacijos LINEKA nariu tapo VšĮ "Vilniaus Logistikos Parkas"

Ketvirtadienis, 2014 Rugsėjis 25 13:14

2014 m. rugsėjo 24 d., Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nariu tapo Viešoji įstaiga "Vilniaus logistikos parkas". VšĮ „Vilniaus logistikos parkas“ yra Vilniaus miesto savivaldybei ir AB „Lietuvos geležinkeliams“ priklausanti įstaiga, atsakinga už Vilniaus viešojo logistikos centro logistikos parko kūrimą ir valdymą. Įstaigos pagrindinė veikla yra investuotojų paieška ir atranka, sutarčių sudarymas su investuotojais dėl investicijų ir žemės sklypų nuomos bei projekto plėtrai reikalingo finansavimo paieška.

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos "Lineka" prisijungė naujas narys

Trečiadienis, 2014 Rugsėjis 24 09:43

2014 m. rugsėjo 23 d. prie Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prisijungė naujas narys - Uždaroji akcinė bendrovė "Kečas". Įmonė „KEČAS“ organizuoja krovinių gabenimą vidaus ir tarptautiniais maršrutais. Dabar įmonė yra išplėtojusi savo veiklą plačiai po Europą ir NVS šalis. Gabenami įvairaus dydžio kroviniai - nuo 100kg iki pilno autofurgono. UAB "Kečas" nuosavą transporto parką sudaro MB vilkikai ir tentinės puspriekabės. Įmonė taip pat valdo nuosavą sandėlį, kuriame gali perkrauti, saugoti, rūšiuoti ir etiketuoti prekes.

Skaityti daugiau...
 

Teisinių paslaugų rinkoje – naujas vardas

Antradienis, 2014 Rugsėjis 09 08:35

Penkioliktus metus teisinių paslaugų rinkoje veiklą vykdanti ir daugiausia verslo teisės paslaugas teikianti Advokato Mindaugo Šimkūno kontora skelbia apie plėtrą, veiklos formos ir kontoros pavadinimo keitimą. Nuo šiol nauju vardu VERUM besivadinančioje kontoroje dirbs didesnis būrys teisininkų ir bus siūloma daugiau teisinių paslaugų.

“Šie pasikeitimai mums yra svarbus žingsnis į priekį. Keičiamės ne tik išore, bet ir iš vidaus – plečiame komandą bei teikiamų paslaugų spektrą. Nesikeis tik mūsų specializacija - ir toliau pagrindine mūsų veiklos kryptimi išliks transporto teisė,” – teigia VERUM vadovaujantis partneris, advokatas Mindaugas Šimkūnas.

Skaityti daugiau...
 

Į asociacijos LINEKA narių gretas įstojo UAB "Top Management Group"

Ketvirtadienis, 2014 Rugpjūtis 21 12:58

2014 m. rugpjūčio 21 d. į Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" narių gretas įstojo uždaroji akcinė bendrovė "Тоp Management Group". Top Management Group – tarptautinė kompanija, teikianti aukščiausio lygio kompleksines vadybos paslaugas.

Skaityti daugiau...
 

FIATA pasaulinis kongresas vyks Stambule

Ketvirtadienis, 2014 Rugpjūtis 21 12:33

Š.m. spalio 13-18 dienomis, Stambule (Turkija) vyks kasmetinis tarptautinės ekspeditorių asociacijų federacijos FIATA Pasaulinis Kongresas.

FIATA pasaulinis kongresas yra svarbiausias tarptautinės ekspedijavimo verslo atstovų bendruomenės bei 3PL lyderių renginys. FIATA Pasaulinio Kongreso vieta šiais metais persikėlė į Stambulą.

Skaityti daugiau...
 

Į asociacijos LINEKA narių gretas įstojo UAB "Hegellman transporte"

Ketvirtadienis, 2014 Birželis 26 10:57

2014 m. birželio 23 d. į Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" narių gretas įstojo uždaroji akcinė bendrovė "Hegelmann Transporte". Hegelmann Transporte 2004 metais, Kaune, šalia „Via Baltica“ kelio, įkurta vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė. Pagrindiniai šios įmonės akcininkai ir įkūrėjai yra du Hegelmann šeimos nariai, nusprendę savo veiklą pradėti dar vienoje šalyje.

Skaityti daugiau...
 

Kinijos - Lietuvos transporto forume, Pekine pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas tarp Asociacijų LINEKA ir CIFA bei AB "Lietuvos geležinkeliai"

Ketvirtadienis, 2014 Birželis 26 10:26

2014 m. balandžio 15-20 dienomis, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai dalyvavo oficialiuose AB "Lietuvos geležinkeliai" atstovybės Pekine atidarymo renginiuose bei balandžio 16 dieną vykusiame Lietuvos-Kinijos transporto forumе "Kinija-Lietuva: Šilko kelio ekonominė jungtis".

Skaityti daugiau...
 

Posėdžiavo naujos sudėties Asociacijos LINEKA prezidiumas

Ketvirtadienis, 2014 Gegužė 22 11:20

2014 m. gegužės 21 d. į pirmąjį posėdį susirinko naujos sudėties Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidiumas. Posėdžio metu patvirtintos trys Asociacijos darbo sekcijos bei išrinkti sekcijoms vadovausiantys Viceprezidentai.

Asociacijos LINEKA prezidiumo sprendimu Ekspeditorių ir logistų veiklos teisinio reglamentavimo, finansų ir draudiminės apsaugos veiklos sekcijai vadovaus UAB "ACE Logistics" direktorius Ignas Puluikis.

Švietimo, mokymo ir kvalifikacijos kėlimo veiklos sekcijos vadovu išrinktas UAB "Vingės terminalas" generalinis direktorius Dainius Petravičius.

UAB "Rhenus svoris" generalinis direktorius Arūnas Bertašius ateinačią trejų metų prezidiumo kadenciją išrinktas viceprezidentu atsakingu už Narystės, bendradarbiavimo ir plėtros darbo sekcijos veiklą.

Skaityti daugiau...
 

Asociacija LINEKA apdovanojo Lietuvos transporto ir logistikos architektus

Penktadienis, 2014 Gegužė 16 09:27

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA šiemet įsteigė nominaciją  – „Lietuvos transporto ir logistikos architektas“. Tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinei transporto ir logistikos verslo bendruomenei siekiama parodyti progresyvias bei ženklią įtaką Lietuvos transporto ir logistikos sistemos raidai turinčias įmones. Apdovanojimai vyko 2014 m. gegužės 15 d. Asociacijos LINEKA XXII-ojo ataskaitinio - rinkiminio Kongreso metu.

Pirma vieta atiteko UAB „ACE Logistics“, antra – UAB „Limarko“, trečia – UAB „DSV Transport“, ketvirta – UAB „JCL Logistics Baltics“, penkta – UAB „STA Logistic“.

Skaityti daugiau...
 

Sveikiname gerb. Dainių Petravičių!!

Antradienis, 2014 Balandis 29 14:33

Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidiumo narį gerb. Dainių Petravičių!

Linkime energijos ir kūrybiškumo įgyvendinant jau pradėtus darbus bei siekiant užsibrėžtų tikslų!

Аsociacijos LINEKA prezidiumas ir sekretoriatas

 
Puslapis 6 iš 13