Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

2015 m. FIATA mokymų absolventams įteikti FIATA diplomai

Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 17 14:10

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA šventinio vakaro metu, dešimčiai 2015 m. FIATA mokymų absolventams įteikti FIATA diplomai. FIATA diplomas – aukščiausią jo turėtojo kvalifikaciją įrodantis dokumentas, galiojantis daugiau nei 150 pasaulio šalių, puikiai vertinamas tiek darbdavių tiek darbuotojų. Tai asmeninis (skiriamas ne įmonei, o darbuotojui) diplomas, išrašomas Ciuriche, kuris garantuoja, kad klausytojas atitinka FIATA transporto specialistams keliamus reikalavimus. Lietuvoje šį tarptautinio pripažinimo kokybės sertifikatą turi virš 200 ekspeditorių.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA atstovai apdovanoti "Darbo žvaigždėmis"

Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 17 13:58

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas ir viceprezidentai Dainius Petravičius bei Arūnas Bertašius, už reikšmingą indėlį į šalies ekonomiką ir verslo bendruomenę, apdovanoti Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų "Darbo žvaigždėmis" .

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos LINEKA prisijungė UAB "Skandeka"

Antradienis, 2015 Spalis 27 09:40

2015 m. spalio 15 d. prie Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" prisijungė naujas narys - Uždaroji akcinė bendrovė "Skandeka". UAB “SKANDEKA” krovinių pervežimo paslaugas tarptautiniais maršrutais teikia nuo 2001 metų. Kompanijos veikla: krovinių pervežimai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Norvegiją, Švediją ir atgal. "SKANDEKA" teikia pilnas logistikos, bei sandėliavimo paslaugas.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA atstovai susitiko su Kauno Eksportuotojų klubu

Antradienis, 2015 Spalis 27 09:25

2015 m. spalio 22 d. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai susitiko su Kauno Eksportuotojų klubo nariais. Klubo susitikime dalyvavo ir pranešimus skaitė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA viceprezidentas, Arūnas Bertašius, asociacijos narės įmonės – UAB „STA Logistic“ autopervežimų departamento direktorius Andrey Zhurik ir plėtros departamento direktorius Evgenij Selevič.

Skaityti daugiau...
 

Sveikiname gerb. Arūną Bertašių!!

Penktadienis, 2015 Spalis 23 08:33

Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA viceprezidentą gerb. Arūną Bertašių!

Linkime energijos ir kūrybiškumo įgyvendinant jau pradėtus darbus bei siekiant užsibrėžtų tikslų!

Аsociacijos LINEKA prezidiumas ir sekretoriatas

 

Startuoja mokymai FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti

Trečiadienis, 2015 Spalis 21 08:43

Žurnalo VEIDAS nuotrauka2015 m. spalio 20 d. startavo mokymai FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti. Mokymų programa, kurią sudaro 15 modulių, apimančių svarbiausias logistikos verslo organizavimo sritis, šiais metais pasirinko dešimt Lietuvos įmonių atstovų.

Skaityti daugiau...
 

Lietuvoje lankėsi Prancūzijos verslo atstovų delegacija

Penktadienis, 2015 Spalis 16 13:21

Spalio 1-2 d. Vilniuje ir Klaipėdoje vykusioje Lietuvos ir Prancūzijos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Klaipėdos uostu organizuotoje tarptautinėje konferencijoje buvo pristatomas logistikos ir multimodalinio transporto sektorių darbas Lietuvoje. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimą, Prancūzijos Dunkerque uosto atstovams, skaitė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidiumo narys Darius Brekys.

Skaityti daugiau...
 

Kybartų pasienio kontrolės punkto transporto palaukimo aikštelėje, transporto priemonių stovėjimas virš vienos valandos bus apmokestintas

Pirmadienis, 2015 Rugsėjis 14 12:22

Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos turto patikėjimo teise valdo nekilnojamąjį turtą Vilkaviškio rajono savivaldybėje, Kybartų m., J.Basanavičiaus g. 55 (Kybartų pasienio kontrolės punkto (toliau - PKP) transporto palaukimo aikštelėje). Joje esantys pastatai ir statiniai skirti pasienio kontrolės paslaugų ir kitoms funkcijoms vykdyti.

Skaityti daugiau...
 

Renkama grupė mokymams FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti

Pirmadienis, 2015 Rugsėjis 14 11:33

Informuojame, kad renkama grupė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA organizuojamiems mokymams, FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti.

Numatoma pradžia: 2015 m. spalio mėn. 21 d.
Planuojama pabaiga: 2016 m. birželio mėn.

Skaityti daugiau...
 

Tarptautinis forumas “Krovinių transportavimas Juodosios ir Kaspijos jūros regionuose”

Ketvirtadienis, 2015 Birželis 25 11:54

2015 m. rugsėjo 24-25 d., Batumyje, Gruzijoje, organizuojamas tarptautinis forumas “Krovinių transportavimas Juodosios ir Kaspijos jūros regionuose”.

Gruzija pagal prekybos apyvartą yra viena pagrindinių Lietuvos partnerių Kaukaze. Gruzijoje klesti ir smulkusis, ir stambusis verslas. Daugiau nei pusė verslo įmonių čia priklauso prekybos sektoriui, taip pat populiarios statybų, transporto paslaugų veiklos sritys. Gruzija vertinama kaip palanki verslui valstybė. Geri Gruzijos ir Lietuvos santykiai lėmė ir labai teigiamą požiūrį į Lietuvos žmones bei verslininkus.

Šis tarptautinis forumas yra puiki proga ieškoti naujų verslo partnerių ir kontaktų.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 4 iš 13