Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Maskvoje - nauji verslo ryšiai

Pirmadienis, 2012 Balandis 16 14:47

Balandžio 12 d., Maskvoje (Rusija) vyko AB „Lietuvos geležinkeliai“ organizuota tarptautinė konferencija „Lietuvos ir Rusijos logistikos, ekspedijavimo ir transporto verslo patirtis bei bendradarbiavimo galimybės“. Renginio metu AB „Lietuvos geležinkeliai“, „LINEKA“ ir Rusijos ekspeditorių asociacija pasirašė trišalį memorandumą. Šalys bendradarbiaus plėtodamos krovinių vežimus geležinkeliais tarp Rusijos, Lietuvos bei Vakarų Europos.

Skaityti daugiau...
 

Kviečiame į projekto „Pakelės infrastruktūros ir poilsio zonų koncepcija“ pristatymą

Ketvirtadienis, 2012 Balandis 12 10:07

Lietuvos nacionaline ekspeditorių asociacija "LINEKA" kartu su Kauno technologijos universitetu, Latvijos transporto vystymosi ir mokslo asociacija bei Latvijos nacionaline vežėjų automobiliais asociacija (LANA),  vykdo projektą „Pakelės infrastruktūros ir poilsio zonų koncepcija“ programos „Latvijos - Lietuvos pasienio zonų bendradarbiavimas 2007-2013 metais“ rėmuose. Tikimasi, kad projektas prisidės prie Latvijos – Lietuvos tarptautinių europinių kelių infrastruktūros ir poilsiaviečių saugumo ir kokybės didinimo. Projektas įgyvendinamas projekto iniciatorių ir Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto trukmė 15 mėnesių.

Kviečiame suinteresuotas įmones, organizacijas ir pavienius asmenis 2012 m. balandžio 24 dieną atvykti į projekto pristatymą – diskusiją bei pasidalinti mintimis ir turima informacija dėl bendro tikslo: nustatyti Latvijos – Lietuvos europinio lygio kelių pasienio zonoje infrastruktūros gerinimo kryptis ir priemones vairuotojų ir keleivių saugai ir komfortui, aplinkos apsaugai didinti.

Skaityti daugiau...
 

Sveikiname gerb. Audrių Pačkauską!

Trečiadienis, 2012 Balandis 11 10:21

Sveikiname gerb. Audrių Pačkauską!Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos "Lineka" prezidiumo narį, gerb. Audrių Pačkauską!
Pavasariškos nuotaikos! Šiltų jausmų! Tiesaus kelio į tikslą! Sėkmės!

LNEA "Lineka" prezidiumas ir sekretoriatas

 

Ekspeditoriai daugiausiai nuostolių patiria dėl operacinių ir valdymo incidentų

Ketvirtadienis, 2012 Balandis 05 09:31

Pranešėjas Alexander PetrenkoBalandžio 4 d. Lietuvos nacionalinė ekspeditorių asociacija „Lineka“surengė tarptautinę konferenciją „Ekspeditorių ir logistų draudimas: teorija ir praktika.“ Šią konferenciją paskatino surengti asociacijos pastebėjimai, kad Lietuvos draudikų siūlomos sąlygos dažnai neatitinka ekspeditorių ir logistų lūkesčių.

Konferencijos tikslas – pristatyti Lietuvos kompanijų draudimo paslaugas, ekspeditoriams ir logistams, apžvelgti draudimo taisyklių taikymo praktiką, draudimo sąlygas, rizikos faktorius, pretenzijų (draudiminių įvykių) nagrinėjimo ypatybes, CMR draudimą ir iš jo kylančių pretenzijų pateikimo tvarką. Konferenciją pradėjo Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos "Lineka"  viceprezidentė Audronė Kumelienė.

Skaityti daugiau...
 

LINEKA prisijungė prie Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos

Pirmadienis, 2012 Balandis 02 15:11

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių asociacija "LINEKA" bendradarbiaudama su Latvijos transporto plėtros ir švietimo asociacijaLatvijos nacionalinės kelių vežėjų asociacija LANA bei Kauno technologijos universitetu, pradėjo įgyvendinti projektą "Concepts of roadside infrasructure and rest areas", pagal Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą, įgyvendinamą pagal 2007-2013 m. Еuropos teritorinio bendradarbiavimo tikslą.

Skaityti daugiau...
 

Pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas tarp Lietuvos ir Turkijos ekspeditorių

Ketvirtadienis, 2012 Kovas 29 07:56

Memorandumo pasirašymo ceremonijaŠ.m. kovo 28 d., Stambule, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos prezidentas Tautginas Sankauskas ir Turkijos ekspeditorių ir logistų asociacijos UTIKAD prezidentas Turgut Erkeskin pasirašė bendradarbiavimo memorandumą, kuriuo bus siekiama remti intermodalinio transporto tarp Lietuvos ir Turkijos vystymą bei logistikos verslo industrijos tobulinimą.

Memorandumo tekstas.

 

Kviečiame į tarptautinę konferenciją tema: „Ekspeditorių ir logistų draudimas: teorija ir praktika“

Pirmadienis, 2012 Kovas 26 07:34

Tarptautinė konferencija: Ekspeditorių ir logistų draudimas: teorija ir praktikaLietuvos nacionalinė ekspeditorių asociacija „Lineka“ kviečia į tarptautinę konferenciją tema: „Ekspeditorių ir logistų draudimas: teorija ir praktika“.

Data: 2012 m. balandžio 4 d. (trečiadienis)
Vieta: Konferencijų centras "Dainava" (Vienuolio g. 4, Vilnius)
Konferencijos kalbos: lietuvių, rusų.

Apie konferenciją:

Asociacija LINEKA, suprasdama ekspeditorių veiklos draudimo svarbą bei įvertindama tai, kad Lietuvos draudikų siūlomos draudimo sąlygos dažnai neatitinka ekspeditorių ir logistų lūkesčių, rengia tarptautinę konferenciją tema „Ekspeditorių ir logistų draudimas: teorija ir praktika“.

Skaityti daugiau...
 

Baltarusija riboja krovininių automobilių eismą per vieną iš punktų pasienyje su Latvija

Antradienis, 2012 Kovas 20 10:43

Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos duomenimis, šiuo metu yra planuojama Baltarusijos valstybės sienos kontrolės punkto "Grigorovščina" rekonstrukcija. Pasienio kontrolės punkto rekonstrukcijos metu nuo 2012 m. kovo 1 d. iki spalio 1 d. bus apribotas krovinių transporto priemonių (suknvežimių) judėjimas per Latvijos ir Baltarusijos valstybės sienos kontrolės punktus "Paternieki" - "Grigorovščina". Lengvųjų automobilių ir autobusų judėjimas nebus ribojamas.

Skaityti daugiau...
 

Kviečiame į apskirtojo stalo diskusiją: „Naujausios transporto sektoriaus tendencijos: ekonomikos apžvalga ir rizikos valdymas“

Antradienis, 2012 Kovas 13 15:34

Lineka ir Creditreform apvalaus stalo diskusijaLietuvos nacionalinė ekspeditorių asociacija „Lineka“ kartu su rizikos vertinimo ir skolų išieškojimo įmone UAB „Creditreform Lietuva“ rengia apskritojo stalo diskusiją asociacijos „Lineka“ nariams. Diskusijos tema „Naujausios transporto sektoriaus tendencijos: ekonomikos apžvalga ir rizikos valdymas“

 

Skaityti daugiau...
 

Tarptautinė specializuota paroda: Transportas ir logistika

Pirmadienis, 2012 Kovas 12 14:13

Kviečiame dalyvauti naujoje Europos šiaurės-vakarų regiono transporto ir logistikos parodoje Transfairlog 2012 Hamburgas.

Pagrindinė priežastis, dėl ko nauja paroda rengiama būtent Hamburge, svarbiausiame Europos transporto mazge yra orientacija į šiaurės-vakarų regiono infrastruktūrą. Šiaurės jūros ir Baltijos regionas yra pats svarbiausias tranzitinis koridorius tarp Skandinavijos, Rytų Europos, o taip pat vienas iš prekybos su Azija centrų.

Tokios parodos poreikis atsirado jau seniai, todėl parodų organizatorius EUROEXPO kartu su Logistik-Initiative Hamburg, su stambiųjų rinkos dalyvių parama, paskelbė apie pirmąją transfairlog, kuri vyks 2012 m. birželio 12-14 d. Transfairlog žada tapti didžiausia regiono paroda.

Paroda – puiki susitikimo vieta potencialiems klientams ir partneriams, ieškantiems galimybių tobulinti transporto schemas, padarant jas priimtinas ir naudingas, taip pat optimizuoti tarptautinius logistikos kanalus.

Dalyvavimas pirmojoje transfairlog – tai galimybė pristatyti savo produkciją, paslaugas ir sprendimus profesionaliajai auditorijai, o taip pat puikus šansas užimti geras pozicijas ir stabilizuoti savo verslą

Kas gali dalyvauti?

▪ Logistikos centrai ir terminalai

▪ Pervežėjai

▪ Jūrų ir geležinkelio uostai,

▪ Oro uostai, krovinių centrai, muitinių terminalai

▪ Transporto ir logistikos įmonės

▪ Ekspeditoriai

▪ Autoparkai

▪ Logistikos įranga ir technologijos

▪ Muitinių tarpininkai, ekspeditoriai, chartijų tarpininkai/brokeriai

▪ Asociacijos

▪ Logistikos operatoriai

▪ ir kiti

Dalyvio mokestis:

Stendas su viena atvira siena € 148,00/ m²
plius: 
Marketingo mokestis € 5,00/ м²
AUMA mokestis € 0,60/ м²

Visas paslaugos paketas 12 - € 3,370 (stendas – 12 metrų).

Daugiau informacijos www.transfairlog.com/

Susidomėjusius dalyvavimu parodoje, maloniai prašome kreiptis į LNEA "Lineka" sekretoriatą tel. 8 5 2779036 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
Puslapis 12 iš 13