Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Prie asociacijos LINEKA prisijungė du nauji nariai

Ketvirtadienis, 2018 Gegužė 10 11:29

2018 m. balandžio mėn. 16 d. prie Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prisijungė du nauji nariai - UAB "Vestaka" ir UAB "Global Ocean Link Lithuania".

UAB “Vestaka” įsteigta 1999m. gegužės 13d. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – krovinių ekspedijavimas geležinkelių transportu ir su tuo susijusi veikla. Įmonė turi tiesiogines sutartis su Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos geležinkeliais. TOP kroviniai - anglis, mediena, popierius, automobiliai, įrengimai.

2017 m. liepos mėn. įregistruota įmonė UAB Global Ocean Link Lithuania (GOL  Lithuania) yra Ukrainoje lyderiaujančios įmonės Global Ocean Link Ltd (http://globaloceanlink.com/en/) tęsinys. Per trumpą  laiko tarpą  GOL  Lithuania sugebėjo sekmingai įeiti į ekspedijavimo bei transporto rinką Lietuvoje. Pagrindinis bendrovės prioritetas yra tranzitiniai kroviniai iš Ukrainos per Klaipėdos uostą. Remiantis "GOL Ukraina" patirtimi, įmonė  teikia įvairias logistikos paslaugas:  krovinių gabenimas jūra, geležinkelių, autotransportu ir kt.

Narystės sertifikatai įmonėms įteikti Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA Kongreso metu.