Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

„Litexpo“ vyksta tarptautinė konferencija TransBaltica 2018 „Inovacijos ir skaitmenizavimas: transportas ateities ekonomikoje“

Ketvirtadienis, 2018 Gegužė 17 10:06

Šiandien, 2018 m. gegužės 17-ąją, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksta tarptautinė konferencija TransBaltica 2018 „Inovacijos ir skaitmenizavimas: transportas ateities ekonomikoje“. Konferencijoje sveikinimo žodžius tarė susisiekimo ministras Rokas Masiulis ir Lenkijos infrastruktūros ministras Andrzej Adamczyk.

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Arūnas Bertašius pradėjo pirmąją konferencijos sesiją pranešimu "Išmanusis prekių judėjimas".

Konferencija skirta apibrėžti Lietuvos transporto ir logistikos sektoriaus esmines sąlygas, kurios lems Lietuvos ekonomikos konkurencingumą ateinančius 10 metų. Technologijų plėtra, globalios konkurencinės aplinkos stiprėjimas, išmani infrastruktūra ir inovacijoms imlių kompetentingų profesionalų poreikis – visa tai neabejotinai keis visą Lietuvos transporto ir logistikos sektorių.

Konferencijos programoje numatytos 3 sesijos: „Išmanioji logistika“, „Išmanusis transportas“ ir „Ateities kuras“. Tarptautinė konferencija „TransBaltica“ vyksta jau dvyliktą kartą.