Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

FIATA pasauliniame kongrese Delyje, akredituota LINEKA mokymų programa FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti

Ketvirtadienis, 2018 Rugsėjis 27 12:52

2018 m. rugsėjo 23 d., FIATA pasaulinio kongreso, Delyje, metu dar ketveriems metams akredituota asociacijos LINEKA mokymų programa tarptautiniam FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti.

Pagrindinis akreditacijos tikslas – užtikrinti, kad šalies mokymų programa atitinka FIATA keliamus reikalavimus, bei tuo pačiu įsitikinti, kad šalis gali tinkamai organizuoti mokymus, užtikrinti mokymo medžiagos pateikimo klausytojams bei žinių vertinimo  efektyvumą ir kokybę. Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija „LINEKA“ vienintelė organizacija Lietuvoje, turinti teisę vykdyti mokymus tarptautiniam FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti.

Pagal naują, FIATA akredituotą standartą, mokymų programą, sudaro 13 modulių, apimančių svarbiausias logistikos verslo organizavimo sritis.

 

FIATA diplomas – aukščiausią jo turėtojo kvalifikaciją įrodantis dokumentas, galiojantis daugiau nei 150 pasaulio šalių, puikiai vertinamas tiek darbdavių, tiek darbuotojų. Tai asmeninis (skiriamas ne įmonei, o darbuotojui) diplomas, išrašomas Ciuriche, kuris garantuoja, kad klausytojas atitinka FIATA transporto specialistams keliamus reikalavimus. FIATA diplomas gaunamas tik išklausius visų 13 modulių kursą, išlaikius egzaminus, pagal kiekvieno modulio programą, bei parašius baigiamąjį darbą. Taip pat klausytojams suteikiama galimybė studijuoti ir atskirus modulius.

Šiuo metu, FIATA mokymų programa yra įtraukta į Europos Socialinių fondų finansuojamą projektą, kuris dalyviams kompensuoja iki 50% mokymų kainos. Mokymus su nauja grupe planuojama pradėti nuo š.m. lapkričio 7 d. Paskaitos vyks kiekvieną trečiadienį Asociacijos LINEKA buveinėje nuo 8:30 iki 17:30 val.

FIATA „Federation Internationale del Associations de Transitaires et Assimiles“ – 1926 metais įkurta pasaulyje didžiausia transporto srityje veikianti nevyriausybinė organizacija, tiesiogiai ar per asociacijas jungianti daugiau kaip 40 000 logistikos įmonių. FIATA turi oficialaus konsultanto statusą Junginių Tautų ekonominėje ir socialinėje taryboje (ECOSOC), Jungtinių Tautų prekybos ir vystymo konferencijoje (UNSTAD), ir Jungtinių Tautų tarptautinės prekybos komisijoje (UNCITRAL).

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA yra FIATA narė nuo 1994-ųjų.

Išsamesnės informacijos apie mokymų organizavimą maloniai prašome teirautis asociacijos "LINEKA" sekretoriate tel. +370 609 72229 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai