Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Diskusija: "Kaip užtikrinti sėkmingą ekspedijavimo verslą"

Trečiadienis, 2015 Vasaris 04 14:28

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija "LINEKA" š. m. vasario 19 d., ketvirtadienį, 10 val., viešbučio „Radisson Blue Lietuva“ konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20, Vilnius), organizuoja ekspedijavimo įmonių vadovų konferenciją-diskusiją „Kaip užtikrinti sėkmingą ekspedijavimo verslą“, kurios metu atidžiau pažvelgsime į logistikos teisines aktualijas ir tendencijas bei susipažinsime su naujausiais finansiniais sprendimais ekspedijavimo verslui.

 

Rokas Grajauskas, „Danske Bank“ analitikas Baltijos šalims, pristatys makroekonominį Lietuvos kontekstą, pagrindines rizikas Lietuvos ir regiono ekonominei plėtrai bei transporto sektoriaus vietą Lietuvos ekonominėje struktūroje.

Mindaugas Šimkūnas, advokatų kontoros „Verum“ vadovaujantis partneris, kuris specializuojasi transporto teisės srityje, papasakos apie logistikos sutarčių sudarymo aktualijas, jų formas, sąlygas ir sutarčių nesilaikymo pasekmes. Taip pat aptars dažniausias sutarčių suda­rymo klaidas ir trūkumus bei vežėjų ir ekspeditorių atsakomybes.
Mindaugas Ambrasas, „Danske Bank“ stambių ir tarptautinių įmonių departamento direktorius, papasakos, kaip bankai vertina įmones ir koks jų požiūris į ekspeditorių ir logistikos sektorių. Taip pat atsakys į klausimą – iš kur atsiranda ir kur dingsta pinigai.

Renginio trukmė: 10:00–14:00 val.

Dalyvio mokestis: 40 Eur  
Аsociacijos "Lineka" nariams 30 Eur
Už antrą dalyvį: 35 Eur 
Аsociacijos "Lineka" nariams 25 Eur

Prašome registruotis žemiau nurodytais kontaktais iki vasario 13 d.: 
Monika Petkevičiūtė
Tel. +370 609 72229 arba el.paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Registruojantis prašome nurodyti dalyvio vardą, pavardę, pareigas, atstovaujamos įmonės pavadinimą ir kontaktus.

Maloniai kviečiame iš anksto pateikti Jums aktualius klausimus konferencijos pranešėjams.