Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Dėl dalyvavimo transporto ir logistikos parodoje TRANSIT-TRANS KAZACHSTAN‘12

Pirmadienis, 2012 Rugpjūtis 06 09:38

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija "Lineka" kartu su  turizmo agentūra UAB "Autarė" organizuoja dalyvavimą jungtiniame asociacijos stende parodoje TRANSIT-TRANS KAZACHSTAN’12.

Paroda vyks š.m. rugsėjo 19 - 21  dienomis tarptautiniuose  parodų rūmuose „Korme“, Almatoje (Kazachstanas).

„TransKazachstan“ - tai transporto ir logistikos paroda Kazachstane ir jos kaimyninėse šalyse, kuri atveria galimybes joje dalyvaujančioms kompanijoms pristatyti save ir įsitvirtinti Kazachstano transporto rinkoje, bei išreklamuoti savo paslaugas milžiniškam muitų sąjungos potencialių klientų skaičiui.

Tai didžiausia ir populiariausia tarptautinė transporto ir logistikos paroda Kazachstane. Ją aktyviai remia šios šalies Transporto ir susisiekimo ministerija bei nacionalinės kompanijos. Parodoje „TransKazachstan‘ 11“ dalyvavo daugiau nei 120 įmonių iš 14 pasaulio šalių. Parodos metu apsilankė 4 000 lankytojų-profesionalų ir lankytojų-mėgėjų.

Parodoje eksponuojama: krovinių ir keleivių pervežimas; ekspeditoriai ir kurjeriai; komercinis transportas; servisai; vandens, oro ir sausumos transportas; bėginis transportas ir jo sudedamosios dalys; transporto infrastruktūra; įmonės, prekiaujančios degalais ir naftos produktais; terminalų ir sandėlių įranga; logistikos paslaugos; apsaugos sistemos; navigacinės sistemos; draudimas; speciali literatūra ir t.t.

Dalį dalyvavimo išlaidų kompensuoja  Ūkio ministerija.

Dėl dalyvavimo sąlygų maloniai prašome kreiptis į asociacijos sekretoriatą el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu Vilniuje: 2779036